Ärahellitatud printsess

lühifilm

Kuidas kõik alguse sai...

Ma tahtsin, et film ja raamat on mõlemad elamused, kus üks toetab teist. Nii, nagu filmis sa saad kogeda mu emotsioone, näha visuaali ning kiirema ülevaate, siis raamat nõuabki sinult süvenemist ja annab sulle pikemad vastused, selgitused. Film tiisib, aga hästi mõnusalt.

Usun, et pole väga vahet, kas vaatad enne filmi ja siis loed raamatu või vastupidi. Näed ikka ära mu kehakeelest, keda ma oma elus väga armastasin ja millal väga haiget sain. Ja miks BSH mask tekkis (spoiler: lapsepõlv). See kõik on nii raamatu kui filmi keskne teema.

Vaatame nüüd filmi koos ära ja siis selgitan:

 • selle boring info korraks, et kaua käsikirja kirjutasin ja kaua filmisime blabla
 • miks Eskod? 
 • miks Lüüs? Kes oli valik nr2? Mis tunne musitada oli nii, et mehele maksad selle eest?
 • millal Lüüs ise peaaegu nutma hakkas?
 • palju selline tsirkus nagu film maksis?
 • mille järgi näitlejad valiti?
 • kes olid need staarid, keda filmi kutsusin, aga kes mind seenisid?
 • kas ma olen arvestanud kohtukaasusega?
 • kes oli see mees i8 stseenis? Mis Ron filmist arvas? Mida see sarikihluja arvas? 

... ja nii mu lühifilm valmis saigi.

Haarake popcorn ja nautige vaatamist. 

PS! Lisaks filmile saate maksumüüri tagant lugeda vastuseid eelmainitud küsimustele ja palju muud huvitavat.

25 kommentaari “Lühifilm”

 1. Vau, meil oli peikaga just üks romatilisemaid õhtuid üldse seda vaadates. Tellisime süüa, jätsime peole minemata ja lihtsalt nautisime… SUUR suur aitäh, et nii tugev oled ja inspireerid armas Brigitte!

 2. Üli äge! Sa oled nii ehe, aus ja tugev inimene. Väga inspireeriv, sügavamõtteline ja humoorikas.

 3. Ma…ma tahan elada sinu elu, ma tahan seda sürri virr-varri…lihtsalt vau. Sa oled imeline kallis!!❤️

 4. Ma Olen alati mõelnud, et omg see Brigitte on hull peast v pole stable enough ja no eks meedia teeb ka oma töö onju…
  Ma tahan kõik oma sõnad tagasi võtta sest su elu meenutab natukene minu oma. Ka mul on samad küsimused peas ja sama kehva valik meeste suhtes. Mul tuli vähemalt 3x pisar silma sest tundsin ise ennast ära. Aitähh, et jagasid ja avasid ennast mu arvamus BSH-st muutus 100%. Sa oled nii tugev ja nii andekas!
  Aitähh

 5. Ohh… mul on praegu peas niiiniiii palju mõtteid ja emotsioone. Aitäh, et meil Eestis on selline inimene nagu SINA, aitäh, et avaldad oma elulugu! Väga loodan, et kõik inimesed, kes arvasid sinust si**sti muudavad oma meelt ja arvamust. Ma alati olen sinusse uskunud ja igas sinus algatuses pöialt hoidnud. Sa oled väga tugev ja sihikindel inimene! Aplaus sulle ja tiimile!!!!❤️ cheeers!

 6. MarjenSoovisSamaMisOnSinul

  Hea töö selle lühifilmiga 👌🏽
  Loodan, et su enesetunne ja tunded paranevad pärast kõiki neid valusaid läbielamisi.

  Sinu elus on olnud inimesi, kes on ennast sidunud algusest peale teadmisega, et nad ainult kasutavad sind ära, et saada ise seeläbi edukaks, kuulsaks ja rahaliselt edukaks. Tean ühte kindlalt. Kas pole sa mitte äge, ilus, fun, kuulus, edukaks? Jah, oled 💯 Mis sa arvad kas kõike seda ei soovinud ka sinu endine manage.? Küll temal tuleb oma palgapäev. Sina aga suudad kõike seda ise luua, koostöös teistega, mitte ronides kellegi najal. Seepärst olgugi mis on, oled sa ikkagi (mitte odav vms nagu nad hauguvad) vaid vastupidi luxury and high class entertainer and beautiful Brigitte 🌟👸🏼👑🔝Loodan väga, et edaspidi tunned sellised inimesed kindlalt ära, õnneks on maailmas supper lahedaid ja ka heatahtlilkke inimesi.
  Ole tubli ja ole hoitud 🫶🏽

  Ja südamesoovi täitumist sulle❤️

 7. Nutsin. 1x, 2x vist isegi 3x ka. Ma pole minu jaoks eales ühtegi näitlejat näinud sellist, kes jagaks seda valu, hinge õppetunde nagu kaamerat ei olekski vahel. 🥹🌷 Kahju, et eelarved on filmidel nõudlikud… oleks väga täispikka filmi soovinud näha, aga ehk 20a pärast 😉 ja siis juba õnne toonidel. 💗 Ja raamat, see minu riiulisse teed ootab ja jõuab. See raamat saab ka päevaga loetud, i’m sure. Köitev. See elukirg on see, mis võidab vaatajaid, lugejaid. Armastame Sind, Brigitte. Ära loobu sisu loomest ever isegi siis, kui saabub aeg, mil eestlased üksteist ära söönud ja Eestis vaatajaid/lugejaid märkamatult vähenenud 😛 Mulle meeldis Sinu poolt sõjaingli lause, kui ütlesid, et Sa ei lase kurjusel võita, sest Sa ei anna kunagi alla. Nendel meestel isiklikult Sinu vastu midagi polnud(otud oma kehas, mida pimeduse jõud käsutavad). Spiritual warfare is real. Filmist näha, et nende otsustel polnud Sinuga mingit pistmist ja kahju näha, et Su aega raisati. Sinu pimestav valgus oli see, mida kurjuse jõud tahtsid ruttu kustutada. Ära unusta palvetada kasvõi mõtteis, et edaspidi enda tee nonsense takistustest vabaks teha 😛 U got this and God’s got your back, girlll. U got this X-factor. Tantsustseen, laavin 😍 Badass enesekindlus. Yess, strike. 👏👏👏🙌🫶👐🦾

 8. Vaatasin filmi kuna seda tehti maha sinu hüäänide poolt liiga kirglikult. Halb reklaam on ka reklaam ja töötab väga hästi. 😀 Ei ma ei kahetse. Tegelikult on kurb lugu.
  Kuidas sa seda kõike pidid kannatama, ma oleks vist surnud sinu asemel juba.

 9. Arvamus Brigittest hakkas juba siis muutuma kui nägin “Vallalist kaunitari”. Sain reaalselt aru, et see on totaalselt teine inimene, kui meedia on teda meile näidanud. Ja see film…. kinnitas kõike. Oled imeline naine! Alguses mõtlesin, et noh vaatan filmi ära aga raamatut ei tea kas ostan ja nooo minge pekki…. I need it right NOOOWWWW!!!!! Amazing, amazing! Love it! Jällegi, oled mega naine ja sa veel saavutad väga palju ja olen terve tee kõrval ja cheerin’ sulle kaasa!!

 10. Esimene asi, mis silma torkas, oli filmi visuaalne kvaliteet. Kaadrid olid hästi komponeeritud ja valgustatud, mis aitasid luua õige atmosfääri. Film oli nii sügavalt liigutav ja kutsus esile palju mõtisklusi. See näitas, kuidas inimesed võivad käituda oma sõprade ja partneritega nii vastikult õelalt ning kuidas see kõik mõjutab ühe naise elu. Samuti tõi see lühifilm esile olulise sõnumi enesehinnangu ja eneseusalduse tähtsusest ning julgusest astuda välja nende inimeste vastu, kes meid ära kasutavad. Enamus naistel on sarnased kogemused ning vahel on raske juhtunut sõnadesse panna. Brigitte suutis teha mõlemat – raamatu näol sõnadesse panna ja lühifilmi abil näidata, mis kõik nendel ebameeldivatel hetkedel toimus nn kardinate taga.
  Arvamusi on maailmas sama palju kui on inimesi. Iseasi on see palju nende inimeste arvamust korda läheb ja palju ennast nendest mõjutada laseme. Mina tean kindlalt seda, et oled inspiratsiooniks mulle ning paljudele teistele naistele. Lisaks oled avalikult näidanud kõigile, et MINUL on ka õigus omada enda baasväärtusi. MA valin ise keda ma enda ellu lasen ja MA ei võlgne kellelegi mitte midagi. Ja f*ck it MA olengi enda elus peategelane ja kui ma tahan olla seal printsess siis ma olengi. Keegi suvaline ei tule ütlema, kuidas ma enda elu elama peaks.
  Brigitte Sa oled saanud imeliselt hakkama! (Löön mõttes sinuga klaasid kokku ja teen põsele musi :D)
  Aitäh Sulle!

 11. Millest alustada.. esmalt, lühifilm oli väga hea – avas täpselt nii parasjagu ja tekitas uudishimu, mis on veel raamatus kirjas.
  Algusest peale on mulle tegelt Brigitte inimesena meeldinud, sest ta tundub olevat alati aus ja siiras. Kui aga tulid erinevad artiklid, et ta on see ja see ja see ja ta on teinud seda ja teist ja kolmandat, siis hakkas see meeldivus kaduma. Eriti tooks välja need viimased uudised kahe Eesti mehega, kel mõlemal on kaaslased olemas.. et tegelt tahaks puhtast uudishimust teada, kas kõik mis artiklites räägiti, on ka tõsi ja kui on, siis mis on sinu vabandus või põhjendus sellele? Siis ma äkki julgeks osta raamatu ka, kui nendele küsimustele vastused saaks. 🙂

 12. No matter what.. mida keegi ütleb või arvab..
  Hoia alati pea püsti, printsess, muidu kukub kroon maha 🙂

  Supper lühifilm ja mega kvaliteet! Suur saavutus! Jõudu edaspidiseks 🙂

  1. M.M kirjutab Kroonikas,et inimesed võiks oma eludega edsi minna…
   No ei pea ikka küll edasi minema! Mismõttes, mehed käitivad naisega nagu kaltsuga ja kasutavad teda ära…ja lihtsalt liigume edasi?
   Tüübid, kes alavääristavad ja kasutavas naisi ära… Sick! Sick! Sick!

   M**lukas teeb pidevalt storysid BSH-st, BSH, sa võiks talle raha maksma hakata, ta teeb ju head reklaami. 🤣🤣🤣

   Ja kõikidele,kes kräunuvad,et film lühike…
   SEE ONGI LÜHIFILM! 😀

 13. Väga tubli töö, kiitus sinule kui ka kogu sinu tiimile! Olen kurb sellepärast, et see lühifilm oli lühifilm, sest no maru kiirelt sai läbi aga oleks tahtnud veel näha. Niiet ei saa väita, et see halb oli. Väga hea oli. Sinu elus on nii palju raskeid hetki olnud ja oled väga-väga suur inspiratsioon, oled nii tugev ja võimas naine. You go girl! Pane täiega edasi. Aplaus Teile kõigile! 🙂

 14. Liiga lühike. Oleks tahtnud ka veel ja veel.
  Pean samuti tunnistama, et üks põhjus, mis pani mind filmi ostma on see kuidas, you know who, seda maha meeletult tegi. Sa jääd talle lihtsalt igal moel viimasel ajal ette. Vähemalt inimene pingutab selle nimel, et sulle reklaami teha 😀
  Pea püsti ja tee seda mida sa teed, sest sa teed seda paganama hästi.

 15. omgggg, kust selliseid ärimehi küll leiab? issand, Brigitte, Sa oled mulle nii suureks inspiratsiooniks! Jätka samas vaimus, ootan pikkisilmi täispikka filmi <3
  Musid, kallid, õhupallid, you go girl!

 16. Väga liigutav lugu. Kaugelt näha, kuidas Mulla ja Wannabeinfluenceri enda elud on nii kohutavalt igavad ja komplekse täis, et neil pole muust rääkida kui BSH-st, kelle elu on rääkimist ja kadestamist väärt. Nad teavad, et nemad ei suudaks KUNAGI sellist elu saavutada, ja ei jäägi muud üle kui näidata teistele, et “nad ei tahakski”. Oled suure ja tubli töö ära teinud, sellise raamatu ja filmi eest ei tohikski vähem raha küsida. Jätka samas vaimus👑

 17. Issand, jõime just aperol spritzi ja nutsime, siiamaani nutame, raske on leida neid sõnu, mis kirjeldaksid kui ilus ja emotsioonide rohke see lühifilm oli, pisarad kukuvad siiani klaviatuurile. Parimad 10 eurot, mis ma oma elus kulutanud olen. Tellisime eile 3 raamatut ka ning peale filmi vaatamist ei kahetse seda otsust üldse. Jõudu ja jaksu kõiges edaspidises, Brigitte! Hoia pea püsti kaunitar. Musid-kallid-õhupallid.

 18. Selline huvitav tähelepanek filmi algusest, et koolikaaslased ei sallinud. Olen nimelt saatuse tahtel nendega mitmes erinevas ringkonnas kokku puutunud. Üks neiu tegi sind tohutult maha ja lõpuks lõi mulle ka noa selga. Üks su klassivend ütles, et sa oled äge ja ka minuga on juba aastaid hea sõber. Järeldus – salakavalad bitchid ei salli ehedaid inimesi julgete arvamustega!

 19. Eeva ja chikad

  Hei, Brigitte! Me saime chikadega kokku, tegime margaritad ja hakkasime su filmi vaatama. ME OLEME SPEECHLESS. Me ei suuda sonadesse panna mida koike me nagime selle 14.34-minuti jooksul. Sa oled nii palju labi elanud. Meie ka. Kuradi raske on olla naine ja ilus. Ja kui sa oled tark ka veel. oiblja. Ohtlikud oleme. Ma arvan et see kuidas meie isad meid kasvatavad ja sunnivad mingisugusesse patriarhaalsesse tsuklisse kus lopptulemus on see et tulevad mingid arimehed kes on su mehed ja isad ja pojad. Tead, me peame olema tugevad. Kes see arimees oli? Kas see oli margna, kuld, soorumaa, pruunslid voi margus linnamae? jaame vastuseid ootama. Ole tugev xoxo

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top