THE REAL WINNER HERE

Kes see BSH on?

Sünnipäev: 24.09.1995

alma mater: Tartu Ülkool ajakirjandus; Tallinna Ülikool juura (omandamisel) 👩🏼‍🎓

Ametid & Baasväärtused: meelelahutaja, produtsent, näitleja, kirjanik, ajakirjanik, influentser, hobisportlane, meigihuviline, kokkamisentusiast, endine baaridaam. 

Mulle meeldiks elada maailmas, mis on ilus, hea, vahukomme ja ükssarvikuid täis, aga samas ei pelga ma objektiivsust ja neutraalsust. Olen hingelt ajakirjanik ja advokaat.

Siin virtuaalses päevikus jagan oma mõtteid ja loomingut, sest ma forever see piff, et kui keegi küsib, kust sa mingi riietuse said, siis ma ei vasta “poest”, vaid saadan täpse lingi… Me võime mõlemad koos kõige ilusamad olla 😉 

 

Kuidas Sa kuulsaks said?

Ma teadsin juba 5-aastasena, et lava on minu koht. Tegin kõik selleks, et saavutada oma eesmärk meelelahutusmaastiku tipuks saada. Naudin tähelepanu, olen julge, eneseteadlik, edasipüüdlik kõikidele raskustele vaatamata ja olen haaranud igal härjal sarvist.  Võib-olla liigagi mitmel härjal… Pikema ja päris detailse vastuse sellele küsimusele saad minu raamatust “Ärahellitatud printsess”, kus ma õpetan sulle, kuidas sinustki võib saada Eesti üks kuulsamaid inimesi, haha.

Auhinnad

Aasta Meelelahjutaja
2023

Kroonika

Tantsud Tähtedega
IV koht

TV3 (2022)

Aasta Seksikaim Naine
2020

Kroonika

Joel Ostrati "Suur õhtusöök"
I koht

TV3 (2020)

"Vabandust, Eesti Vabariik, olin kiimas."

Brigitte Susanne Hunt

@brigittesusanne

Ole minu igapäevaste tegemiste ja uudistega kursis.

Soovid koostööd teha?

Teeme! Aga ma ei ole nõus seisma ühegi hommikusöögihelveste kausi ees, kui need mulle päriselt ei meeldi. Ma ei ole marionett. Ma tahan sügavust ja vabadust. Ma tahan teha koostööd ettevõtetega, kellesse ma usun ja kellel ma soovin aidata jõuda tippu. Kingid ja asjad on üks minu armastuse keeli, niisiis ma heameelega testin uusi tooteid või promon vanu häid. Ma tahan elu lõpuni poole kohaga influentseri tööd teha, palun. Ma armastan seda! Kuupäevadega ja koostöö sisuga jõuame kindlasti kokkuleppele nii, et mõlemal poole huvid on esindatud. Ma eelistan pika-ajalisi koostööd – ma tean, et see võib kõlada uskumatuna vaadates mu suhte-ajalugu. Ühtlasi, ära mine, palun, Gucci poodi 200 euroga, et sooviks käekotti osta. Ja ära mine ka teiste influkate jutule, et teeks tasuta… Meil kõikidel on vaja raha, et üüri maksta – me ei tee seda kohukeste või küünaldega.

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top