questions, demand, doubts-1922476.jpg

Aita valida secret project – teie soov on minu seadus

Aita leida kuusepuukesed… Nüüd on olukord nii, et mina kui rahva meelelahutuslik teener seisan teelahkmel – kas teha seda või seda teist. Ma luban-vannun ja muud väge täis sõnad, et ma teen nii, nagu teie ütlete. Nädala lõpuks blogi kommentaarid otsustavad.

6 kommentaari “Aita valida secret project – teie soov on minu seadus”

 1. Romaan oleks äge! Midagi täiesti uut Sinu sulest. “Ärahellitatud printsess 2” sisu sobiks minu hinnangul ka blogisse a la järjejutuna vms formaat. Kui tunned, et selle kogemuse jagamine ja endast välja kirjutamine teeks ka teraapiliselt head, siis usun, et on hea ka need teemad avalikustada, kuid romaan oleks justkui “new era” alguspunkti tähistamiseks – värske ja ootamatu 😊

 2. Pooldan ka romaani kirjutamist, see oleks midagi uut nii Sulle, kui lugejatele. 😍Muidugi teised valikud aitaksid Sul v-b iseendaga veel paremini lähedaseks saada ja veelkord midagi uut õppida, kuidas järgnevates olukordades mõistlikult käituda jne. Kuid romaan oleks uus samm ja arenemine.

 3. Ilukirjanduslik teos oleks äge ja ootamatu sinu poolt. Kui see hästi välja kukuks. On küll ja rohkemgi raamatuid, mis ei ole hästi kirjutatud. Kas kuu ajaga jõuaks kirjutada hea raamatu… Ei tea. Isegi päris kirjanikud (selles mõttes, et nad ainult koguvad inspiratsiooni ja kirjutavad, ei käi koolis ega tee muud tööd) kirjutavad umbes näiteks ühe raamatu aastas.
  Loen päris palju ja kindlasti loeks ka seda raamatut, aga kindlasti oleks ka kriitiline ja pettunud, kui see ei oleks hea. Ma tegeleks selle raamatuga pikemalt.
  Isiklikku lugu on lihtsam kirjutada. Selles mõttes, et sa lihtsalt räägid oma lugu ja pole vaja välja mõelda süžee pöördeid. Kui aega on vaid kuu, siis valiksin kindlasti enda loo jagamise.
  Niisiis 1:0 printsess juhib.
  Mina isiklikult tahaks ühe teema kaelast ära saada, et hiljem uutega tegeleda. See oleks endale hea ja arvan, et ka teised tunneksid selle vastu huvi pigem praegu kui kunagi aastate pärast.
  Seega minult saab printsess isegi 2:0 võidu.

 4. Isiklikult usun, et hetkel on aeg parem romaani jaoks ja ise tunneksin selle vastu just praegusel ajal suuremat huvi. Tulevikus muidugi kindlasti huvitaksid mõlemad. Kuna esimene raamat sai värskelt läbi ja blogi ka paralleelselt lugenud, siis tahaks vahelduseks mingit värskendust ja ilukirjandus oleks selleks super. Kipun ka arvama, et inimesed võtaksid teist elulist raamatut soojemalt vastu, kui eelmisest on rohkem aega möödas.

 5. Romaan kindlalt!! see teine printessi jätk/täpsustus vms, oleks ju võimalik teha ka tulevikus, järgmine aasta/ülejärgmine, mis iganes (ongi pikemalt enda uue versiooni kinnitumine toimunud selleks ajaks). Aga mõrvaga romaan !! Kindlalt!!! ma saan aru, et idee ja algus juba olemas, nii et täiega anna tuld 😛

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top