Jah, see on nüüd ametlikult KÕIGE valusam hoop: mu ekskallim jagab mu alasti pilti #revengeporn

Te saate raamatus lugeda, mis on mu senise elu kõige valusamad hetked olnud. Kui tihti ma kirjutan oma blogi algusega, et mul ei olnud see kõik plaanis? Ma olen nii räiges “võitle-või-põgene” tsoonis elanud nädal aega, et ma enam ei tea, kas nendele rünnakutele kunagi lõppu tuleb. Ei, lõppu ei paista. Täna oli nüüd siis kõige valusam löök. Mu kallim (1,5 aastat olime koos) on jaganud edasi minu alasti pilti. Faking lohh. Rõve lohh. See pilt ringleb mitmete suvaliste inimeste gruppides. Meedia väidab, et ma saadan seda pilti PEREISADELE!

33 kommentaari “Jah, see on nüüd ametlikult KÕIGE valusam hoop: mu ekskallim jagab mu alasti pilti #revengeporn”

 1. Mine kohtusse, nõua korralikku valuraha, avalikku vabandamist. Avalda ta nimi ja iga refereeri iga sõna, mida ta kohtus selgituseks kasutab. Las Interneti-karma jääb teda igavesti mäletama haleda ja kahetseva töllina, kes kohtus põlvili andestust palub. Kui sul on hea advokaat, siis äkki tekitab siit vahu seest ka krim asja.

  1. Ma ei leia praegu endas veel seda jõudu. Ilmselt oleks see mõistlik samm, et siis kõik naised, kelle eksmehed on sellised sitapead, julgeksid sama teha, sest BSH tegi. Räme. Usun, et paljud naised on pidanud seda läbi elama. Loodan, et nad kirjutavad mulle siia.

 2. Mul on sinust väga kahju, terve see aeg on sulle ikka väga räige olnud. Aga häbi osas- see ei ole sinu häbi, mida kanda. Häbi olgu sellel vennal, kes lekitas. Temal olgu häbi!(pilt tegelikult on täiesti ilus, isegi kadedaks teeb, seega pea püsti, muidu kukub kroon maha)

  1. Ma ei suuda seda pilti vaadata ise rohkem, ma ei oska kirjeldada, kui vägistatud tunne niimoodi tekib, kui see jälle ette hüppab. Ma sain sõimata Taavi puhul täiesti asja eest, aga see Taneli asi + see, et nüüd igavesti selline pilt ringleb… Nagu… Mu tulevase abikaasa VANEMAD, mu lapsed, kõiki hakatakse selle pildiga kiusama. Mul on nii valus.

 3. See ei ole küll õige blogipostitus, mille alla oma mõtet jätta aga teiste postituste juurest ei leidnud võimust.

  Kas te pole mõelnud teha hoopis videoblogi?
  Üks asi on lugeda aga hoopis teine teema on reaalselt näha ja kuulda B emotsioone, miimikat, eye-rolle ja häält. Nägin hästi palju vaeva, et ette kujutada Bd eelnevaid postituste tekste video vahendisel edastamas aga ikka jäi palju puudu. Video annab ikka nii palju juurde.

  B ma ei kujuta ette ka mis stressi ja koorma all sa praegu oled. Ja ma ei hakka siia mingit klišee lauset, et pea püsti. Seda sa teed niikuinii. Ma lihtsalt loodan, et su tugivõrgustik on hetkel tugev ja toetab sind selles shit-shows.

 4. Ainult väga tugeva närvikavaga inimene suudab sellises pasarahes normaalseks jääda. Arusaamatu, mis nüüd toimub. Miks keegi nendel meestel kaelas ei ela, nii nagu terve eesti sinul. Täpselt nagu ütlesid, nemad on järsku ohvrid 😀 Mis ajast meil asjad tagurpidi käima hakkasid. Aga pane edasi, sa suudad jääda väärikaks ja mitte langeda nende ülejäänud bullyde levelile. Show must go on !!!!

 5. Olen meesterahvas!

  Ei kiida sellist asja heaks!
  Mitte kunagi ei tohi saata Intiimseid pilte mitte kellegile. Isegi mitte oma kõige kallimale (loe abikaasa, naine jne)

  Soovin edu!
  Kindlasti peate andma asjale ametliku käigu.

 6. Kullakene🥺 See on nii suur p**k, mida sulle nüüd korraldatakse. Kahju, siiralt kahju, et mõni mees ei oska hinnata seda väärtust, kui naine on nõus enda keha talle näitama ja lubab tal endast nö “ampsu” saada…

 7. Kallis Brigitte mul on lausa halb vaadata, kuidas sind kiusatakse. Ole tugev on kõrvalt vaatajana lihtne öelda, kuid mis sinu sees toimub … seda sõnadesse panna usun, et on väga raske. Siit nüüd hea soovitus: hea on saada mõtted eemale, õppides õigusteadust. Tean, sest õpin ka ise teist aastat. Niiet kui vajad materjale, siis anna märku. 😉

 8. Pea vastu armas Brigitte❤️❤️ On mis on ja on kuidas on aga väljud sa ikkagi kogu “mürast” ( loe sitast) püstipäi ja sirge seljaga …sa oled tugev naine ja oh jummel kui tugevaks kogu see babuljajajulija gemüüsee sind veel teeb ❤️….sina oled võitja ning usu sinu ümmber on toetajaid tegelikult rohkem kui sa oskad arvata. Hetkeolukord sinu vastu täiesti 100% ülekohtune,ülevõlli,ebanormaalne. Love ya, be strong❤️

 9. Hei Brigitte. Mul on kahju, et ma ei saa su blogi lugeja olla kuigi väga tahaksin, kuna miinimumpalga eest ei jaksa hetkel osta ja kõike täpselt ei saa lugeda, mis toimub. Aga su storysid vaadates on niiiiii kahju sust. See EI OLE kuskilt otsast okei. Niiviisi pidev laim ja prügi loopimine sinu suunas. Räige. Lihtsalt räige. Ma olen kaua aastaid su jälgija olnud ja sa väga meeldid mulle inimesena. Su julgus, su karisma, su isiksus, su sõnaline osavus, su huumor, su vabadus olla lihtsalt sina ise. Perfect🔥. Ma arvan, iga teine oleks juba murdunud. Aga sina mitte. Sa oled tugev!!!! Ja sa tuled sellest kõigest välja võitjana. Ma tean, et tuled! Ma usun sinusse✊ Ja need kõik teised laimajad veel kahetsevad ja jäävad ise rumalasse olukorda. Hoia pea püsti, sest kroon ei tohi kukkuda!👸Oled eeskujuks mulle ja kõikidele teistele!

 10. Elan UKs ja selle aasta esimeses pooles oli siin üks avalik kohtuasi (põhiliselt sellepärast, et ohver oli tuntud inimene Love Islandi’st), kus revenge porn’i levitanud mees pandi pea kaheks aastaks vangi. Kindlasti võta see tee ette, sest kui keegi suudab sellest kogu jamast võitjana välja tulla, siis oled see Sina! Elan sulle kaasa ja nagu Sulle on juba öeldud, siis see ei ole sinu häbi! See mees (tahaks juba väga et tema nime avalikustaksid) väärib kõike, mis tema suunas tulema hakkab! How people treat you is their karma; how you react is yours!

 11. Kui oskaks midagi öelda, ütleks.

  Aga.. vähemalt näed sellel pildil hea välja ja pole midagi häbeneda!

  Tõesti soovin Sulle jõudu selle kõigega võitlemises. Pea vastu!

 12. Üks tark raamat ütleb “Inimene valitseb inimese üle tuues sellega palju kahju” see ehe näide kui lihtne on ühe inimese maine ära hävitada. Ma austan kõiki inimesi ja ei taha iial, et keegi peab kogema valu või ebaõiglust ja tavaliselt ma ei sekku võõraste inimeste probleemidesse aga praegu valutan sinu pärast küll südant. Ma väga loodan, et sa jääd vaimselt terveks ja suudad ellu jääda sest paljud ei saa sellise asjaga hakkama. Asi polegi selles kelle käitumine on õige või kellel on õigus vaid ühiskond kasvatab järeltulijaid ja see on õpetus mis neile kaasa läheb, nimelt tuleb üksteisest üle sõita, üksteise tunded ei tähenda midagi, kiusame ja kui juba ollakse pikali maas toaome veel jne ja seda ümber kasvatada on pea võimatu. Sellega juba tegelikult ollakse hädas aga aina hullemaks läheb. Ausalt mul on nii kahju sinust ja ma tõesti soovin sulle palun ära anna alla.

 13. Issand mul on päriselt sinust nii kahju!
  Ma ei saa aru, kuidas üks inimene saab nii värdjas olla ja sellise pildi interneti liikvele panna. Kerge öelda, aga ausalt sa ei pea tunda ei häbi ega piinlikkust, sest Sina saatsid selle pildi inimesele, keda sa usaldasid ja tema kuritarvitas seda – temal peaks praegu silmad häbi täis olema.
  Ma loodan, et sa pead vastu ja Su ümber on toetavad inimesed, kes sellel raskel ajal Sinu jaoks olemas on!

 14. Ma ei nõustu väga paljus Sinu tegude ja väljaütlemistega. Aga.. mitte miski ei anna õigust sinu heas usus ja armastuses saadetud privaatset pilti jagada. See on kohutav! See inimene on haige! Ta väärib igakülgset sitta, mis ta teele paiskad ja nlmi avalikuks!!, et ka tema teod igaveseks internetti jääksid. Et tema tulevased silmarõõmud üks hetk avastaksid, mis tropiga tegu on.
  Ilmselt iga naist valdaks praegu selline tunne – alandatud, vägistatud… Naisena ma mõistan Sind ja tunnen sulle väga kaasa.

 15. Ikkagist oleme kõik inimesed, kõigil on luud, samasugune punane veri jne. See mis sulle Brigitte tehakse on julmus, pea vastu ja ära tee välja neist.

 16. Ma väga loodan, et see inimene vastutab oma tegude eest. Palun kaitse end (ja antud juhul ka teisi naisi, kelle eksid sama plaanivad teha) ning pöördu advokaatide poole.
  Ma ei leia, et oleksid käitunud alati õigesti, aga see kius, mis praegu toimub, oleks nõrgema inimese juba hävitanud. Pea vastu!

 17. Jätsin sulle Instagrami DMi pika sõnumi enda kogemusest, siin ei tahtnud avalikult jagada 🙂
  Oled võrratu naine 💕

 18. Nii valus ja vastik on lugeda netis kommentaare inimeste poolt, kes pole viitsinud päriselt teemasse süveneda ja usuvad lihtsalt kõike, mida meedia ette söödab. Ma võiks ka öelda, et “omggg jaa BSH sebis mu endise mehega ja ajas meid lahku”, see on siis kohe absoluutne tõde või? Meedia ju jagab ainult seda, mis neile kasulik on ja mis kõige rohkem reaktsioone ja klikke kogub. Mul on tõesti kahju ja häbi oma kaasmaalaste pärast. Sa oled uskumatult tugev. Ükskõik mida keegi teine väidab või arvab, sina tead, kes sa oled ning sinu tõelised sõbrad ja lähedased inimesed teavad samuti. Ja see ongi see, mis loeb. See, kes selle pildi ringlema saatis, on lihtsalt täielik värdjas ja Eesti häbiplekk. Rõve elukas. Palun võitle lõpuni, seda ka meie eest, kel on sarnaseid või teistsuguseid ärakasutamise juhtumeid olnud, aga kelle lood ei jõua kunagi avalikkuseni ega saa kunagi õiglust tunda. Aitäh, et oled endiselt avatud ja siiras, ükskõik kui raske see ka praegustes olukordades ei oleks. Kallistused sulle!

 19. Armas Brigitte Susanne!

  Kohutav on pealt vaadata kuidas inimesed, kes on täiskasvanud, sellisel moel käituvad ning kogu meedia levitab kiusu (ma ütlen selle kohta nii, sest see on minu arvamus ja ma ei leia ühtegi teist sõna sellise õela käitumise iseloomustamiseks).
  Kaua võib?
  Ja, siis me imestame, miks on meie lapsed ja noored katki.
  Kas siis eeskuju, mida kodus või väljaspool kodu antakse, on ikka see “õige eeskuju”.
  Ma tean millest ma räägin, sest ma olen noori ligi 8 aastat nõustanud ja viimaste aastatega on olukord väga hulluks läinud (maakeeli öeldes).
  Ma ei poolda mitte iial seda käitumist, mis hetkel toimub. Pluss veel meedia oma ebakorrektsete pealkirjadega…
  On kurb mõelda, mille kõigega Sa pead kokku puutuma.
  Kuidas Sa üldse suudad?
  Sa “saad” kõigi ja kõige eest ning need samad inimesed, kes selle kõigega kaasa lähevad- kas nad kordki ei mõtle oma lastele, perekonnale, sõpradele või Sinu tulevikule…
  Aga ma tean ka seda, et pole vahet, kas nüüd ja kohe või aastate pärast…
  Ka nendel endal tulevad elus õppetunnid ja tasuvad sellise kiusu eest elule omal moel. Halba ei soovi kellelegi, lihtsalt elu teeb omad korrektuurid.

  Keskendudes veel sellele, et Sina oled kogu nende teemade keskmes, aga mis siis teistest sai? Teised ongi kõik “õigeks mõistetud ” ja nii võibki? Võttes veel teemaks selle, et osad inimesed väidavad, kes, kus, mida klatšinud või öelnud on… Milleks see kõik? Kes avaliku elu tegijatest ei räägi naljakaid vms lugusid teistest avaliku elu tegijatest kuskil avalikel üritustel… Ja seda juhtub ka muudes seltskondades… Aga kas selle peab siis sellisel moel ribadeks tõmbama ja ainult ühte inimest kõiges süüdistama.
  Kurb, väga kurb…

  Olen alati Sinu tegemisi huviga jälginud. Vahel tundubki, et osad inimesed on kadedad…
  Ja, et seda siis kuidagi väljendada… Kas tõesti sellisel viisil, kas tõesti peaks nii käituma? Arvestamata Sinu vaimse tervisega. Sellele ei keskendu nagu keegi.

  Ja veel tahan öelda, et minu meelest oled Sa alati olnud “alasti” aus, kui oled saanud jamaga hakkama, siis Sa seda ütledki jne. Pole põhjust kordagi kahelda Sinu aususes.

  Pea püsti! Edasi! Sa oled üliäge ja haritud naine! See peaks nii mõndagi näitama ja tähendama!

  Ja see meesterahvas ei vääri mehe sõna. Ükski normaalne endast ja naisest lugupidav meesterahvas nii ei käitu!
  Jõudu, pane edasi! 💙

  Ja Reketi laulus “Panama paberid” on mega head sõnad: “Ma tean igasugu inimesi kaksikuid ja kalu. A keegi ei räägi teisest halvasti, kui nad ise millegagi elus hakkama on saanud…”

 20. Vaatasin alguses mööda kogu sellest komöödiast mis meedias toimus ja scrollisin mööda ja otsustasin mitte ennast vihastada iga uudise peale mis sinu suunas jälle tulekahjuna liikus aga päris ausalt nüüd sai küll hing täis. AGA I’m sorry enda otsese ja filtrita välja ütlemise eest päris ausalt söögu sitta ja lootku kogu see komuun, et oma sappi sisse lõpuks ära ei lämbu. Be strong queen🫶🏻🤍 Lõpuks ometi üks inimene kes päriselt ütleb välja ka mis mõtleb🧡
  Kogu see pask mis hetkel meedias toimub on sõna otseses mõttes LASTEAED. Mentaliteet ise ei julge teha, öelda ega tunnistada oma välja ütlemisi või tegusi aga kui keegi teine see julge on siis tambin sajaga mutta. Lisaks tekib mul küsimus selle nagla koduses kasvatuses kes edasi jagab säärast pilti? Mis tal tol hetkel peas toimus? “Oba sellest saab coinida” ? Tsiisas kas sa oled täiskasvanu või kõvatad kuskil kellegile sitta kaela ja vaatad peegli omg 😱 ma olen nii ägee, päev korras ✅.Loodan, et sa tropp kes levitasid pilti loed seda ja väike soovitus võin tikku ja bensiini tuua edasi tead ise mis teha 😘

 21. Revenge porn pole kunagi okei ja väga kahju, et seda tõsiselt ei võeta. Väga lihtne on naist süüdistada antud olukorras, et ise olid loll kui selliseid pilte saatsid, aga in reality on see mees täielik idioot, et su usaldust sellisel moel kuritarvitas ja väga loodan, et peab selle eest nüüd ka vastutama. UK näitel jäi hästi meelde, kus Love Islandi osaleja Georgia Harrison läks samal põhjusel mehe vastu kohtusse ja sellele rõvedale mehele määrati vanglakaristus + 200k trahvi 👏🏼 Sinu pilt levib juba Facebookis uudiste kommentaariumites ka (muidugi teiste meeste poolt 🤮) panin omalt poolt report, vähim millega aidata saab. Ole tugev! 🫶🏼

 22. Isegi kui ma leian, et oled viimasel ajal teinud küsitavaid asju (see on meedia, ma ei tea, mis päriselt toimub ja jätan hinnangud välja) siis vot see on ajuvaba, mis sinuga toimub. Igasugune võimalik pask on korraga kaela visatud aga see, et mingi eks, kes enda arvates ilge tegija nüüd on, sinu intiimfotot jagab on küll absurdsuse tipp. Kohtusse kurat see jobu! Sina palun püsi tugev! Mul tõesti on kahju sinust ja loodan, et torm su ümber vaibub.

 23. Nägin ka su pilti mis siin skandaalselt liigub… Pea püsti! Kuradi ilus tiss, päriselt! Ja no las kajakad kisavad. Tissid on meil kõigil, lihtsalt kellel ilusamad kellel koledamad. 💁‍♀️Pigem häbi mehele kes nii üldse teeb… Kes meist ei oleks nudesid saatnud, see ei ole küll häbi asi.. Häbi peab olema sellel kes jagab neid ainult talle mõeldud nudesid. Aga nagu ütlesin, iluuuuzz ja pea püsti! 😽 (kirjutasin selle tglt instasse aga seal filter sul peal 😄)

 24. Ole Tubli ja Tugev!! Ning Pea ikka vastu Armsakene!! Minu Tugev Toetus kuulub ikka siin Sulle!!! 🙂 Et igast jamast on väljapääs olemas ka vast!!

 25. Aga Brigitte, Palun ole ikka Hästi Tubli ja Tugev ka siin. Minu poolt ikka Tugev Toetus ka Sulle Armsam.

 26. Aga Armas Brigitte, Ole ikka Tubli ja Tugev ka siin, Pea vastu. Et jh. Selline käitumine on siin ikka väga nõme küll muidu. Aga minu toetus on siin ikka Sinul. Et ole ikka Hästi Tubli ja Tugev ka siin

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top