Minu ja Laura viimane podcast?

Brigitte ja Laura võtavad koos üllatuskülalisega ette mõned hiljutised draamad. Brigitte teeb Marju Karinile väikese mini-juurakoolituse. Jutuks tuleb ka see, et miks eestlased nii väsinud ja kadedad on ning Laura räägib, et tema mees peab talle lossi kinkima.

2 thoughts on “Minu ja Laura viimane podcast?”

  1. Kuna see on siin suur platvorm tuhandete tellijatega ja just paljud noored seda jälgivad, siis mõni elutarkus , natuke juurateadmisi jms neile jagada on super. Aitäh BSH, et seda teed. Keep up the gods work. Lisaksin omalt poolt ka paar elutarkust. Kuulsin hiljuti ühte lugu, kus üks tuttav hülgas oma pikaajalise sõbranna mingi suva mehe pärast. Ja kujutage ette, hakkas hiljem kõike sõbranna kaela ajama ja takkatippu ähvardama, et peab sõpruskonnale valetama, et kõik on korras ja et üks uus õel sõbranna käskis tal niimoodi käituda ja toimunut teistega jagada. Hämmastaval kombel hakkas veel nõudma raha ammu toimunud intsidendi eest, kus sõbranna kogemata lõhkus tolle lõhnaõli ära (ütles juhtunu järel et kõik ok ära sellepärast muretse). Kusjuures ta oli teinud endale suure nimekirja nõudmistest ja valedest, mida sõbranna tutvusringkonnale ütlema peab, et lõhnaõli kinnimaksmisest pääseda ja luges seda talle sisuliselt paberilt maha. Hiljem tuli välja, et see pole mitte ainuke inimene, kellega ta täiesti hoolimatult käitus ja et see muster on pikemat aega selline olnud, sõbrannade ees teeb head nägu, aga seljataga valetab ja räägib jama. Suht saiko värk, siit õppetund kõigile, eriti noortele, et tasub hästi ettevaatlik olla, keda te enda sõpradeks lubate, keda usaldate. Ja rahaasjad hoidke lahus ja ajage asjad kohe joonde, isegi kui olete parimad sõbrad. Tänaseks ei teagi, mis sellest inimesest saanud on, kuulda oli, et ta on suhteliselt üksikuks jäänud ja päris sõpru enam eriti polegi, mõned kes veel pildis, teevat seda ka suuresti hirmust, et äkki kui julgevad midagi öelda või suhtlust lõpetada, järgneb sellele mingi räpane kättemaks ja hunnik valesid, sestap on kergem mingil sagedusel edasi eksisteerida. Lihtne ja labane lugu, aga kaks asja mida kaasa võtta 1. Kõik mis sa teed teed sa endale, valed tulevad varem või hiljem välja ja siis sa oled üksi 2. Sõpru peab HOOLEGA valima. Igatahes aitäh sulle superägeda blogi ja sisu eest ❤️

  2. Mulle meeldib, et siin blogi kommentaarides toimub laiaulatuslik, mõistlik ja kaalutletud arutelu. Inimesed avaldavad arvamust ja selle põhjal on selgelt näha, et BSHle tehakse tegelikult väga palju liiga ja see kuvand, mida temast soovitakse luua on lihtsalt hüäänide vale ja kiuslik provokatsioon. Tulge mulle veel ütlema, et kõik vihkavad BSHd, lugege kommentaare ja näete ise, et tegeliult suurem osa saab aru, et tegu on hea inimesega. Ja ärge jääge palun pinnapealseks ega hinnake vaid 1-2. sissekannet blogisse. Lugege kõiki postitusi, siis näete kui suur mass ainuüksi juba kommentaarides tegelikult mõistavad, kui raskes olukorras Brigitte tegelikult on. Tooge mulle välja üks negatiivne kommentaar… Vot just, seda ei ole. Vähe on selliseid personaalseid blogisid, kus kommentaare ei tsenseerita ega modereerita. Aus, vahetu ja südamlik blogi. Vajame sellised palju rohkem!

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top