Mis värgenz meestega toimub siis ka? Täiega avan oma hirmud ja kompleksid jälle

See on teema, mida ma kajastan sellepärast, et see müüb. Meestemaastikul on väheke muud seisud, kui need olid perioodil “Peale “Vallalist kaunitari”; hüäänipõrgu ajal ja vahetult pärast, kui mitte keegi mind ei tahtnud”. Preili Palderjan kodumaa isastele kassidele on tagasi. Milline mees oleks väärt seda, et “Vallaline kaunitar 2” (päriselu edition) lõppeks?

3 kommentaari “Mis värgenz meestega toimub siis ka? Täiega avan oma hirmud ja kompleksid jälle”

  1. Mega hea analüüsivõime on sul, super tubli! Sa oled minu arust lähedal sellele hetkele, kus sul tekib rahu ja usk, et õige mees tuleb, kuid see pole tähtsaim, tähtsaim on see, et oled tõesti keskendunud enda unistuste loomisele ja oma elu elamisele, küll selle byprodukt on mees, kes tuleb täiesti ootamatult ja tekitab tunde, et saad olla sina ise ja vibete õigesti. Lugedes su blogi tunnetan ma, et sa oledki taastumas ja uuelt tasemelt endale sõpruseid ja partnereid ja inimesi valimas, kellega aega veedad. Nüüd anna endale lihtsalt aega atra seada, sa oled megatubli olnud! Olen ise megailusas suhtes ja kui vaatan tagasi, siis kõik see randevuu enne oma mehega kohtumist oli justkui puhastusprotsess ja vajalik osa, et nüüdseks teha vahet tervislikul ja mehelikul mehel ja suhtel, mis tõesti väärib pühendumist ja kasvu.

  2. Elu on õpetanud, et sa oled suhtes ainult siis õnnelik (naisena xd), kui mees on sinusse rohkem kiindunud ja sind rohkem armastab, kui sina. Ok, ok, samapalju sobib ka. Aga ise pole mõtet ära kiinduda ja esimesena asja ajama minna. Las see õige ujub ise ligi, kui aeg õige on 😊

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top