Mu topeltlõug on peaaegu täielikult kadunud – mind aitas dr Mare Malva

Ma lubasin, et jagan seda protseduuri, mis aitas mul viimasestki kompleksist jagu saada. Täna on see päev. Ma kirjeldan teile absoluutselt kõike ja see on pikim blogipostitus siiani. Hoidke oma mütsid! Ma olen NIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII rahul, et see on täiesti uskumatu. Mida ma siis tegin, et nüüd absoluutselt mitte ükski kommentaar mu välimuse kohta korda ei lähe?!

7 kommentaari “Mu topeltlõug on peaaegu täielikult kadunud – mind aitas dr Mare Malva”

  1. See pole enam normaalne, et ilusa ja saleda välimuse saavutamiseks suunavad nn suunamudijad pidevalt ilukirurgia poole. Peame mõistma, et nende jälgijate seas on palju põhikooli õpilasi, kes võivad küll mitte olla kõige saledamad, kuid on siiski normaalkaalus. Suunamudijate pidev rõhk ilukirurgiale loob mulje, nagu poleks muul moel ilus olla võimalik. Ausalt öeldes ei viitsi ma isegi sellist artiklit osta. See on täiesti ajuvaba, kuidas ühiskond toimib!

    1. Seda on väga tunda, et sa ei lugenud. See ei ole pädev kriitika ja võimalus arutlusele, kui sa isegi ei loe. Sa ise külvad rohkem valeinfot hetkel. Sõna “pidevalt” on täiesti üleliigne, esiteks. Teiseks, ma korduvalt toonitan, kuidas ma sellisele tegevusele ei suuna. Kolmandaks, tegemist ei ole kirurgilise teenusega. Kuigi see protseduur pole päris võrreldav hambaarstiga, siis samamoodi võiks öelda, et ära käi hammaste soodapesus, sest see on üleskutse mitte nautida oma kollaseid kohvist ja punasest veinist tekkinud rante. Ma austan su arvamust, aga ma ei ole nõus. Kui MINUL on ebakindlus (ja mul on neid vähe) ja ma otsustan end aidata, siis see on tore. Probleem->lahendus. Muul moel on võimalik ilus olla, ka seda ma kirjutan. Ja minu blogi ja ühe teise blogi ei ole “ühiskond”, vaid lihtsalt kaks blogi. Sajast, ma julgen arvata. Kui mitte tuhandest.

      1. Ja seda ütlen ka veel, et nii Eesti kui välismaa staarid ENAMIK nokitseb ennast. Mul ei ole tõendeid üleliia, aga kurat, see on nii. Tean Eesti staaride puhul öelda, et JAH, see on nii. Teised lihtsalt ei räägi sellest. Mina ja see teine blogija oleme vähemalt ausad. Muretse selle eest, et oskad lastele selgitada, kuidas infoallikaid valida, eristada, eelarvamuste vabalt ja kriitiliselt lugeda. Samas… näha on, et see õpetamine ei tuleks õigest kohast sinu puhul.

  2. Hei, kas võiksid öelda, millist näokirurgi tema soovitas?:) kasvõi ees- ja perek.nime tähed? Endal samuti konsultatsioon paigas ühe kirurgiga lõua teemal, aga väga hindan pädevate arstide soovitusi teiste kirurgide osas.

  3. Omg üks asi teise otsa. Kas sa kunagi endaga rahul ka oled? Topletlõug või misiganes see su jaoks on, on sul nagu obsessive asi. See on NII normaalne naiste puhul, et see vanusega tuleb, isegi saledatel. Smh. PALUN, inimesed, õppige ennast armastama sellisena nagu olete. Ma 35+ topeltlõuaga teatud asendites ja HAPPY. Ole sina ka 🙂

  4. Hei! Aitäh, et lipolüütikuid mainisid. Tahtsin seda protseduuri just teha. Aga kaalun nüüd hoopis dr Mare. Mitte keegi teine peale minu ei näe topeltlõuga, aga mina näen ja see nii megalt häirib. Ma olen kahe käega iluprotseduuride poolt ja ei välista, et kunagi teen ka näoplastika. Elasin 7 aastat Austraalias ja seal on nii teine suhtumine. Positiivsem suhtumine iluprotseduuridesse (süstid jne). Muide, soovitan täiega biorevitalisatsiooni – hüaloroonhappe süstimine. Tegin 3x ja kohe sain komplimente. Lihtsalt 3 päeva pärast protseduuri peab end kodus peitma, sest näed välja nagu keegi oleks kärbsepiitsaga näkku peksnud. Selline ilus mummuline. Aga väärt iga senti. Austraalias oli mul üks hea tuttav ( ka influencer) ja ma siis küsisin tema saladust. Imeilus naine. Ja siis ta loetleski ette kõik, mida ta on teinud. Ja oli uhke selle üle. Mulle meeldis, mida ta ütles :”If I don’t like anything about me I’ll go and change it!”. Amen!

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top