Mis mul viga on, et ma juba varem tisse ei pannud ehk mu elu ühest parimast otsusest

Ma pole päriselt mitte kunagi tundnud end seksikamana ja enesekindlamalt kui praegu. Ma ei olnud enne ka just maailma kõige ebakindlam inimene, aga ma ütleks, et uued tissid on sama emotsioon nagu make-upi pealekandmine. No on ilusam kui enne. Meik on ka feik, muuseas, seega kõik kes “naturaalsusest” räägivad, ärge pange meiki ka siis. Ma ei kõrvuta terviseriske make-upi kandmise ja operatsiooni vahel, aga ma ütlen, et tahan tunda, kuidas olen maailma kõige kaunim naine. Kui öeldakse, et blondes have more fun, siis blondes with boobs and beauty and brains have THE MOST fun. 

Ühiskonnas on kahetisi arvamusi ilukirurgia kohta. Mõned teevad, teised teevad üle ja kolmandad taovad rinnal trummi, kui halb on ennast muuta…ja arvavad, et saavad diplomi selle eest, kui nad vananevad loomulikult ja mida iganes muud veel. Hambaarsti juures käimine on nende jaoks okei, aga Botox mitte. Hüva. Arvamused erinevadki. Mina mõtlen muidugi alati, et mul on absoluutselt täiesti suva, mida keegi teine enda kehaga teeb, kuniks proportsioonid on paigas ja rõve pole… Jagan sulle enda kogemust, miks ja millal tissid panin, palju maksid, näitan armide pilte ja räägin.. kõigest, mis üldse teemat puudutab. Ja muidugi, nagu ikka – not sponsored! 100% maksin oma tissid ise. Ja täishinna.

16 thoughts on “Mis mul viga on, et ma juba varem tisse ei pannud ehk mu elu ühest parimast otsusest”

 1. Sa oled ikka üks super ilus naine! Nii uute tissidega kui ka enne.
  Ma ei jõua ära oodata, et loteriiga võita ning täita enda unistus,panna uued tissid. Kahjuks on rinnaga toitmine mõjunud täiesti laastavalt ning enesehinnang on kolinal kukkunud. Aga sina oled võimas! 🙂

  1. TIPS!!!!! Sul on laps, keda rinnale asetada – seda armastust ja rõõmu ei ületa ükski silikoon 🙂 nii armas oled, aitäh!

  2. Kas joosta ka juba kannatab uute rindadega? Mis tunne on? 😁 Mõni toetavam sportsbra nüüd kasutuses?

  3. Armsam!! Et minu arust polnud Sinu tissidel ka enne midagi viga ju Inglikene. Et olid Armas oled armas ning armsaks Naiseks sa ka jääd!!! 🙂 Ilus oled sa Armsam siin ikka.

 2. Hei! Kas oled kuulnud sellisest asjast nagu BII (Breast Implant Illness)? Toon selle välja, et oleks veelgi suurem awareness. Ma sellel suvel youtubest megalt researchisin ise selle kohta, ja see võib välja lüüa alles mõne aasta möödudes ja sümptomite spekter on justkui nii lai, et sageli arstid ei suuda näppu peale panna ning annavad valesid diagnoose. Lihtsalt infoks, et postitus ei oleks liiga kallutatud vaid selle poole et “pange endale kõik impantaadid nüüd” kuna apparently neid naisi on sadu tuhandeid ja neil tekkis selline trauma sellest, et ei suuda ilma nutma hakkamiseta oma lugu rääkida.

  1. Ma ei ole doktor ega spetsialist ja olen veendunud, kui palju kargab välja neid inimesi, kes hakkavad avalikult a) mind maha tegema, b) välja tooma midagi, mis juhtub statistiliselt nii vähestega. Ärge kartke kogu aeg midagi. Ja ärge guugeldage endale haiguseid. Arstid panevad diagnoose. Kui kardad, ära pane. Või konsulteeri arstiga oma hirme – tal on statistika. Ma ise võtan teadlikult selle riski, et võin saada iga päev surma juba siis, kui astun nt liiklusesse.

    1. Aitäh sulle ka 🙂 ja sorri, kui tundusin ründav – ma tean, et kipun kohe mölisema, kui keegi midagigi ütleb. Näen, et sa ei mõelnud halba.

 3. Väga ilus tulemus, kõik on proportsioonis.
  Lasin endale panna uued rinnad 8aastat tagasi, aga nüüd tahaks juba veidi kohendada. Suurust ei vahetaks, aga sisu ja tehnikat 🤭

  1. Ohhh! Aitäh sulle! Mis aasta pealt tundsid, et on aeg vahetada ja millest aru saad seda? Jaga kogemust 😉

 4. Ma juba ootasin seda postitust haha 😀
  Aga sina panin aprillis Malva juures ja tõesti parim otsus !

 5. Niii niii kaunid rinnad, mega, et tehtud sai!
  Endal on ka “sääsepunnid” ja mõtlen juba aastaid panna… Mis suuruses implantaadid on? Siis tean, et need ideaalsed mõõdud ja alla selle ei vaata 👌🏼

 6. Kas joosta ka juba kannatab uute rindadega? Mis tunne on? 😁 Mõni toetavam sportsbra nüüd kasutuses?

 7. Tissid on firee!!! 🔥
  Reaalselt, see on esimene kord kui näen Eestis tehtud tööd ja see on päriselt ka ilus… Mitte, et üks vaatab Tallinna ja teine Tartu poole – vildakad, liiga laiali või ei sobi suuruselt/kujult keha proportsioonidega.
  Ise ka mõtlen pidevalt selle peale, et kui imetamine läbi, tahaks panna… Aga krt, ükski made-in-Estonia-tiss ei ole siiani 100% visuaalselt meeldinud. 🥲 Eks maitsed ongi erinevad – nüüd siis tean, kelle poole julgelt pöörduda saan!🤘

 8. Väikesed rinnad võivad ka väga kenad olla, nt K.Katsil. Kuna ta ise ka sale ja modelliliku kehaga, siis väiksed tissid kehaga proportsioonis.
  Selles osas sinuga nōus, et tissi tuleb osata “serveerid”. Kurguni surutud feik rinnad mōjuvad pigem odavalt.
  Andsid selle postitusega palju mōtlemisainet, kuna olen ka mõelnud suurenduse peale, kuid kardan pikaajalist mōju.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top