Reklaam: infrapunamatt ausalt ka aitab mul ümbermõõtu vähendada

Ma tean, et seda postitust kirjutades annan ma võimaluse personaaltreeneritele, toitumisnõustajatele ja muutele kriitikule mind canceldada. Ma ütlen juba ise ette, mida nad öelda võiksid ja lükkan nende potentsiaalse kriitika eos ümber.

Ma ei ürita teile midagi müüa, sest quite frankly – pole minu ettevõte, esiteks 🙂 Aga mida ma saan täiesti ausalt jagada, on enda kogemus infrapunamatiga. Ja Nordenbeauty on lihtsalt nii kihvt koostööpartner, et neile teen iga kell ja alati reklaami. 

Nii. Te teate juba seda, et ma ei aja bullshitti, eks. Ma ei kutsu teid üles ostma midagi, mida ma ise ei kasuta või mis tulemusi ei anna. Pole see koht ja ma olen üldiselt kehv valetaja. Ma ei hakka ka reklaamima midagi, mille reklaamimist on lihtne rünnata. Ma reklaamin seda, mida ma tean, et saan surmani ja rinnal trummi tagudes reklaamida öeldes: “Mina kasutan seda ja mul see töötab ja mind ei huvita, mida teie arvate!”

Te teate ka seda, et minu jaoks on kaunis väljanägemine oluline ja selle hulka kuulub püss keha. Mina olen see inimene, kes peab väga täpselt jälgima, mida suhu paneb, sest muidu võtan kohe juurde. Heas vormis olla on igapäevane töö, aga see muutub lihtsaks, kui rutiini ja elustiili sisse harjutad. 

Esmalt – kaloridefitsiit ideaalis trenni abiga, on see, kuidas sa päriselt ja täiesti kindlalt alla võtad. Boom. Kriitikud ja personaaltreenerid ja toitumisnõustajad – tegin teid just relvituks. 

Kui ma ütleksin, et istuge matis ja sööge kartulikrõpsu, aga kaotad viisteist kilo kahe nädalaga, vot siis oleks probleem. Ma ei ütle seda. Heasse vormi saad ainult nii, et oled kaloridefitsiidis. 

(Kuidas kaloridefitsiit saavutada? Mis see on? Loe internetist või palka spetsialistid. Ja tee seda piisavalt kaua. Olemas. Ideaalne kaloridefitsiit= palju köögivilju ja liha, mis hoiab su kõhu täis ja saad kõik vitamiinid ikka kätte. Näljutamine ei ole okei).

Teiseks – mille pärast on mingi kalli mati sees vaja istuda? Kas niimoodi tulevad kõhulihased, kas ma luban seda? Ei luba. Ei tule. Kõhulihased tulevad sellest, kui su rasvaprotsent on piisavalt madal.

Milleks siis matti teha, mu armsad lugejad?

Ma ei ole spetsialist, kes oskaks sellele küsimusele vastata ja ma ei tea, kuidas mu keha reageerib niimoodi, et kui ma matti järjepidevalt teen, siis keha hoiab vähem vett kinni. No näeb kõik parem välja.

Ausalt, ma ei tea, kuidas ja miks see matt niimoodi töötab. Ja juba aastaid. 

Mida rohkem ma olen kaloridefitsiidis, teen trenni ja matti, seda rohkem on mu kõhulihased väljas ja üldine väljanägemine selline, et keha on kuidagi… sharp. Kui ma vahepeal nädal tagasi ei jõudnud kaks nädalat matti teha – aga toitusin sama puhtalt ja tegin trenni, olin ikka ja kohe rohkem paistes. Mul ei olnud päevad. Ma ei joonud vähem vett. Ma ei maganud kehvemini. 

Minu keha lihtsalt vajab matti. No võta näpust, aga vajab. 

Ma ei ütle, et sinu keha vajab ka. Aga kui sa oled inimene, kellel on aeglane lümfisüsteem nagu minul (mulle ütles üks lümfiterapeut, et mul on aeglane lümfisüsteem), siis matt aitab sind. Ma olen… piisavalt kindel mati olulisuses enda ja ühe sõbranna näitel, et seda kõike teile väita. 

Kui ma vahepeal ligi aasta aega tegin matti max korra kuus, siis seegi ilmselt mängis rolli mu üleüldises paistes olekus, olen tänaseks täiesti kindel.

Mu üks ilusaladusi on infapunamatt. Päriselt. Ma võtan praegu jälle suurema kahenädalase kuuri ette, et oma secret projectiks igatepidi valmis olla. Ma tean, et ümbermõõdud on kuuri järel väiksemad ja riided istuvad paremini. See on alati nii. 

PS! Matt on tüütu. Matt on kallis. Aga see on VÄGA väärt seda. 

See on as honest as I can possibly be.

Muidugi oleks minulgi mugavam mitte kile sees end marineerida ja lihtsalt istuda, aga ma ei saa midagi teha, et matt on mulle kohustuslik saavutamaks ideaalset keha. 

Ilmselt ma peangi elulõpuni end matis marineerima, aga mis teha. Nii tüütu see tegelikult ka ei ole, sest tulemused ja see peale matti tunne on nii väärt seda. Õlimask pähe, saan lugeda ja televiisorit vaadata, vahepeal TikToki näppida ja läheb minna. 45 minutit möödub linnulennul.

Parim on enne matti teha veel üks vahepeal tüütu trennikene (mis pole ka nii mugav kui diivani peal niisama istuda) ja peale trenni on matis veel oi-oi kui palju vett.  Pidude-järgsest veehulgast ma isegi ei hakka rääkima. Kui tahad nv pisut lõbutseda, on matt taastumiseks veel kohustuslikum. Joo lihtsalt kõrvale, palun, alati, eriti palju vett. 

Hetkel just lõpetasin 45 minutit 65 kraadi matti, pesin juuksed ära ja istun lõpuks diivanil. No tõesti on mõnus. Ainus asi, mis sunniks mind matist loobuma, oleks vist kodu, kus on infrapunasaun. Lähitulevikus seda varianti juhtumas ei näe. Senikaua aitab mind matike. 

Korra reklaamjuttu ja pisut nippe lõppu:

  • Nordenbeauty infapunamatt on minu hinnangul turu parim. Nende matt on ilus ning saan nuppudega reguleerida, et kui läheb liiga soojaks, tõmban viis kraadi alla. Seda enam väga tihti ei juhtu, sest olen tõesti nii harjunud. Eelmine matt oli juba katki ning selle juhe oli liiga lühike. Kinkisin selle sõbrannale edasi.
  • Nordenbeauty infrapunamatis on lisaks kiled sees, mis teeb protseduuri sada korda hügieenilisemaks ja mõnusamaks. Vanas matis, mida tegin aastaid enne, kilesid ei olnud.
  • Saad võtta mati järelmaksuga. Erinevad ilusalongid pakuvad matiteenust ning umbes 15 korraga teed matikulutuse tasa. Mõtle ise. Ma ei kutsu sind üles kindlasti end majanduslikult ruineerima, aga kui su keha on selline, mis hoiab vett kinni – matt aitab sind. 
  • Tulemuste saavutamiseks pead olema järjepidev! Kui sa juba selle kulutuse teed, siis tõesti, palun, kasuta ka seda. Ja sa saavutad tulemused. Päriselt ka saavutad. Kord nädalas on miinimum, ideaalne on teha kahenädalane kuur ehk iga päev ja siis kaks korda nädalas, näiteks just enne juustepesu, matti teha. Veelgi suuremas ideaalis: õhtuti, sest nii tuleb eriti mõnus uni.
  • Matt aitab lihastel taastuda. Niimoodi ma lugesin. Ma ei tea, kas see nii on ja see pole minu jaoks esmaoluline, miks ma matti kasutan.
  • Infrapunamatid on alati kallid. Selline on turuhind ja odavamalt lihtsalt ei saagi.

Nordenbeauty üleüldiselt on MEGA koostööpartner. Nende tselluliidiaparaat on nüüd järgmine, mida ma pean sundima end tegema. Mul on alati tselluliiti olnud – vahet ei ole, kui palju ma kaalun. Lihtsalt on selline keha, kuhu tselluliiti koguneb. Suhtun sellesse neutraalselt. Kuigi ma üleüldiselt ei hooli üleliia, et mul on tselluliiti, siis miks mitte umbes 60x soodsamalt tselluliidist vabaneda kui käia LPG massaažis. Ma usun, et see töötab ning võtan selle kuuri ette ja siis räägin.

Kindel on see ka, et Nordenbeauty näopesuhari võtab raske kihi Amua meiki kõige paremini maha. Ka soovitan. Ükskõik, kui väsinud ma olen, meigi võtan ikka ja alati maha. Pole rõvedamat tunnet, kui ärgata raske meigiga nii, et siidine padjapüür on ka veel must. Ei! Jube. 

1-2 korda nädalas panen NordenBeauty avokaadoõli või mandliõli juukseotstele. Ma ei tea, miks ma vahepeal õlimaske ei teinud. Täiesti underrated viis ilusad ja niisutatud kiharad eriti soodsalt saavutada. 

Te peaksite teadma ka seda, et kasutan näol  LED maski juba üle aasta. Nüüd saatis NordenBeauty mulle enda oma. Ma ei usu, et mu eelmisel ja nende omal suur vahe oleks. NordenBeauty oma on isegi soodsam ja ma kahtlen, et tehnoloogia minu ja nende omal suuresti erineks. Ma ei tea, kas ja kui palju see mask mu aknet ja üleüldist säilimist ja naha olukorda aitab ja ma ei julge midagi claimida. LED mask on VÄGA suur uskumise küsimus – täpselt nagu iluvitamiinid, kollageen või ma ei tea…näomassaaž. Kui sul on viimane raha elus, siis pane see pigem söömisele, sessuhtes… Kui raha on natuke rohkem, ma kaldun pigem uskuma, et LED mask ka töötab. Ma olen näonahaga praegu 10/10 rahul ja ma usun, et siin mängib rolli ka LED mask. Rohkemat rolli mängib kindlasti toitumine ning good skincare, aga LED mask tagab perfektse tulemuse. 

Nii. 

KOOD ON BRIGITTE25 kogu NordenBeauty poes. Go craycray. Matt on kohustuslik, kui su keha kipub vett kinni hoidma. Õlimaskid ka – ole sa blond või brünett. Tselluaparaati veel testin ning LED mask võiks sul olemas olla. Kõikide toodete puhul sama asi: j-ä-r-j-e-p-i-d-e-v-u-s!

Kui ma ei oleks kõiki neid asju tasuta saanud, siis ma oleksin need ise ostnud või olid need asjad mul kõik juba olemas ja enda raha eest ostetud. Ilmselgelt ma ju ei ostaks midagi, kui ma ei vajaks neid enda arvates. Te teate, milline kooner ma endale asjade ostmisega olen. 

Ja ma juba ahistan NordenBeautyt uute asjadega, mida ma neilt tahan, sest neil on tõesti täiesti suurepärane valik. Nad on nii musikesed ja õnneks saadavad ka, seega – mõelge ise, miks ma viitsiksin praegu kolm A4-ja neile kirjutada. Sellepärast viitsin, et need asjad on tõesti head. Ja kui ma saan neid tasuta ja teidki aidata – minu dopamiin on jälle olemas.

Matimusid 

B

4 kommentaari “Reklaam: infrapunamatt ausalt ka aitab mul ümbermõõtu vähendada”

    1. Oi, seda unustasin just mainida, aitäh, et sa meelde tuletasid! Arvamusi on selle kohta erinevaid. Kui sa tahad, siis leiad teadusartikli, kust öeldakse, et ei tohi ja kui tahad, siis leiad teadusartikli, kus öeldakse, et see on müüt. Ma ise ei näe probleemi ja ma kasutan matti niigi teadlikult valesti. Ma ei pane käsi sinna sisse, sest ma lihtsalt ei viitsi, et nii palavaks läheb 🙂 Ma pean saama kätega sahmida. Muidugi on sellised protseduurid omal vastutusel, aga ütleme nii, et ma ei karda ei seda tissihaigust, ei infrapunamatti ega ka vaktsiine. Ma näen pigem probleemi selles, kui inimesed söövad päevast keeduvorsti ja joovad õlut ning ei tee trenni. Üks matt siis ees või taga…

  1. Langesin heas mõttes reklaamiohvriks ja tellisin mati 😊 ei jõua ära oodata, millal saab katsetama hakata. Vahel ka selline tunne, et keha hoiab liigselt vett kinni ja loodan sellest abi saada ja muidugi.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top