GLOW-UP täpne plaan: keha, nägu, juuksed, vaimne osakond

Hellou, kallid naised! Nagu lubasin, siis võtame end koos käsile ja saavutame üheskoos enda kõige ilusama mina. Kuigi oleme juba praegu suurepärased, siis alati saab veel paremini. Kuna 2021. aastal tegin täpselt sama programmi, siis tean, et see projekt on täiesti teostatav. Me käime trennis ja sööme maitsvaid roogasid, et saavutada oma ideaalne väljanägemine. Me harime end sisemuselt. Me ei luba ühtegi nõmedat inimest oma energiasse. Nagu ma ütlesin: this comeback ja glow-up is personal. Ma olen liiga kaua kole paistes koer olnud, keda kõik sõimavad, mõnitavad ja tühistada üritavad. Ma tean, et kui ma olen päriselt enda vastu parim, siis ei lähe ühegi heiteri arvamus mulle korda, sest ma tean ise, et olen ilus, tark, supervormis, äge ja kõige parem. Ma õpetan sind ka, kuidas saavutada see mega-enesekindlus ja lihtsalt… kõige-kõigem mina.

5 thoughts on “GLOW-UP täpne plaan: keha, nägu, juuksed, vaimne osakond”

 1. Uhh, väga inspireeriv ja motiveeriv postitus! Isegi olen just viimase nädala/kahega tundnud, et kuidagi sujuvalt läheb kõik paremini. Uni, toitumine jne ja ise olen ka kuidagi palju rahulikum.

  Siinkohal tekkis üks küsimus. Ma küll ei tea, mis formaadis Sinu podcast tuleb, aga kas äki on mingi lahe võimalus ka blogilugejana/fännina tulla sinna külaliseks? Ise olen alati unistanud podcasti külastamisest, sest mul oleks nii palju rääkida ja arutada.

  Meeldib veel väga, et teatrist kirjutad! Tekib kohe kihk ka endale pilet osta mõnele harivale ja huvitavale tükile. Ja üleüldse on niiii tore lugeda (ja näha) kuidas Sul paremini läheb. Seda on tõesti näha, kuidas oled viimase poole aastaga nii palju muutunud ja kasvanud paremuse poole. Sa särad ja see ilus energia kiirgub ka Sinu fännideni edasi. Aitäh armas! 🙂

  1. MUIDUGI TEKIB VÕIMALUS KÜLLA TULLA!!!! Ma nii väga tänan sind kaasa mõtlemast ja kaunite sõnade eest!

   Me saame formaadi tööle ja siis teeme live-i, kui huvilisi jagub ❤️

   Musu, edueduedu!

 2. Appike, see oli nii hea postitus, et ma reaalselt lugesin 2 korda ja ma pean endale tegema mingeid screenshotte või midagi nendest plaanidest 😀 Mega mega excited! Olen olnud nö eneseavastuse/glow-up rännakul juba pikka aega ja maadelnud paljude asjadega, maadlen paljude asjadega siiamaani. See glow-up plaan on nii nii nii meeletult motiveeriv ja ma olen nii here for it!

  Ja oleksin meeletult meeletult tänulik, kui jagad eriti just oma toidu- ja trenniteemasid rohkem – mis, kus, kuidas, millal 😀 Juba ainuüksi see tänase päeva toiduvariant andis mulle hullult palju mõtteid, nii et päriselt oleks super, kui räägid just sellest poolest rohkem 🙂

  Mul on mingi ahvivaimustus sees sellest postitusest ja varsti olen vist üks nendest blogilugejatest, kes kommenteerib iga postitust 😀 Anyways, ma olen lihtsalt nii super super super tänulik. Tunnen, et see, mida sa hetkel teed, tuli nagu mingi “universumi märgina” minu juurde praegu – täpselt siis, kui seda vajan! Igatahes, kõik toidujutud, retseptid, võimalikult täpselt – seda tahaks kõige rohkem hetkel, sest oleks hullult vaja uusi ideid.

  Ja just sinu pärast lähen nüüd järgmine kuu teatrisse 😀

  1. Kui väga ma tahaks sind kallistada ja kui tänulik ma olen su sõnade eest! Ma kindlasti teen toidust ja trennist eraldi postituse juba peagi!

 3. Mina tahaks rohkem teada hoopis jookide kohta🌸 (mitte alkoholi). Mulle meeldib rohkem juua erinevaid jooke kui midagi süüa või näksida. Isegi kui olen närviline millegi tõttu või töö kõrval alati hea lonksu võtta. Kogu aeg käin ringi termose või mingi pudeliga. Tore oleks saada soovitusi või ideid mokteilide (mida saaks ise teha), jookide mis oleks tervislikud aga maitsvad igapäevaseks joomiseks, mida pole ise avastanud. (Nocco ei maitse, kõigil on juures mõru suhkruasendaja maitse)

  (Väga armas eesmärk järgnevateks nädalateks, ei midagi liiga suurt ja samas jällegi väga suur heaolu enda jaoks kindlapeale)🤍

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top