Kuidas mu reisil sai paradiisist maapealne põrgu

Üks hetk ma päriselt arvasin, et nüüd on kõik ja siia ma jäängi. Ma ei suutnud enam püsti tõusta, vastata ja olin krampides tualetipõrandal. Ja juba enne maksumüüri. Tehke faking reisikindlustus. Kui palju me, eestlased (ja mina, kes ma muidu alati teen), peame neid lugusid meediast lugema? Minul oli reisikindlustus tehtud Bali jaoks, kuni Austraaliani see, aga kuna reisisin uude piirkonda edasi, siis uue lepingu sõlmimiseks ajal peaksin viibima Eestis. Ma ei viibinud. Ja mul pole mõtet kindlustuspettusega tegeleda, sest nagu, mis ma ütlen kindlustuse tädidele ja onudele Ei, ma olin Eestis, aga mu avalikud storyd olid välismaal v?” Mis seal ikka – potentsiaalselt mitukümmend tuhat eurot kahjumit…Mõned inimesed arvavad ilmselt taas, kuidas see lugu on välja mõeldud või ette planeeritud, nagu kõik muud skandaalid või juhtumid mu elus. Ma võin jälle kinnitada, kuidas see seda pole ning see lihtsalt juhtus, aga noh… kes usub mind, kes mitte. Siin pole mul palju ära teha. Ikkagi, see oli mu elu üks õudsamaid öid.

2 thoughts on “Kuidas mu reisil sai paradiisist maapealne põrgu”

  1. Ma olin paar aastat tagasi Kreekas, ja mul oli sama asi – oksendasin tundide viisi, vedelik kehas oli täiesti kadunud ja midagi sees ei püsinud, kõrge palavik ja külmavärinad, kõht ka lahti, lisaks oli mul ka kurk meeletult valus aga see selleks. Kokkuvõttes lihtsalt elasin terve päev meie villa wc põrandal, samal ajal kui teised päevitasid ja ujusid, samamoodi voodisse ei jaksanud enam minna. Kuniks ma lõpuks wc põrandale kokku kukkusin ja reisikaaslased otsustasid et on parem mind emosse viia. Õnneks mul endal oli reisikindlustus olemas. Me läksime kohale ja mulle tehti kohe koroona-test, ja see oli ka “postiivne”. Mõtlesin et okei 🙂 See ka veel otsa, nice. Ja mind viidi koroona osakonda, kartsin et jäängi sinna, aga õnneks hoiti vaid 2 tundi, pandi tilgutid peale ja arst soovitas ka elektrolüüte tarbida ja see kõik kokkuvõttes aitas. Enesetunne läks paremaks ja sain koju sealt. Imelikul kombel oli arstivisiidi tasu vaid 10 € 😀 Ja maksime selle ikkagi omast taksust kinni, tahtsime kiirelt sealt minema saada ja mitte siduda end selle haiglasüsteemiga või anda tervisekindlustusele teada, et mul on koroona – muidu ehk olekski sinna Kreekasse jäänud ega pikka aega tagasi saanud. Nüüd igakord kui mul on mõni viirus või toidumürgistus olnud (kõige hullem asi üldse) – siis olengi erinevatel viisidel neid elektrolüüte sisse kaanind ja üldjuhul kõik saabki siis korda lõppude lõpuks. Soovin head paranemist sulle!

  2. Aasta tagasi, Dubais olles elasin täpselt sama üle, oksendasin, kõht lahti, krambid ja plus alajahtumine… mitme tunnise vaevlemise ja reaalselt ma ei suutnud enam wc põrandalt kuskile liikuda, mu mees kutsus kiirabi meile hotelli….kus siis selgus, et sain ühest tuntuimast/kallimast restoranist “CE LA VI’st” krevetibakteri. Tilguti küll aitas ja see piinlemine sai läbi, kuid järgnevad kaks päeva, oli enesetunne mega nõrk ja kõht ka veel valus. Ma ei unusta never, seda õudsat õhtut….ning nüüd soojamaa reisidel hoian mereannidest eemale. Õnneks ml oli kindlustus, aga jhm arve oli üle kahe tuhande euri :/

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top