Kuidas osta disainerasju mitu tuhat eurot soodsamalt & minu disainerasjade kollektsioon – mida osta, mida mitte? Millise toote abikaasa kandidaat mulle ostma peab?

Tervist, sõbrakesed. Ma olen alati olnud disainerkingade, -päikeseprillide ja -kottide fänn. Riietuse kohapealt vist juba teate, et ma käiksin kogu aeg ainult retuusides. Nagu ma ka raamatus kirjutan, siis ükskõik, kui palju raha mul on, ma ei ole suurem asi enda peale laristaja. Ma suudan suurema summa raha välja käia vaid siis, kui see on hea investeering (kinnisvara, aktsiad, krüpto) või kodule-autole. Mind saadab pidevalt hirm vaesuda ning ma ei suuda osta midagi, mis ületab paari sadat eurot nii, et ma mitu kuud enne selle peale ei mõtleks. Küll aga on mul aastate jooksul tekkinud mingid disainerasjad, mida endale lubasin, kui X asja saavutasin, näiteks Louis Vuitton’i Alma BB kott, Manolo Blahniku kingad jne. Hiljuti lubasin, et ostan endale Lady Dior’ i koti, kui raamatu valmis kirjutasin (originaalhind 5900 eurot). Mina maksin selle käekoti eest 2155 eurot. Kuidas?

Esmalt kohe – seda tsitaati tead, et vaesed inimesed ostavad asju selleks, et meeldida nendele, kellele nemad ei meeldi ja kes neile ei meeldi? Kindlasti oled seda kuulnud. Eks sellel ole pisuke tõepõhi all ka. Miks mul on vaja selle kalli brändi käekotti, et teised näeksid, kuidas suudan seda endale lubada? Mida ma tõestada üritan? Ma saaksin sama kvaliteediga koti 10x odavamalt. Miks ma toidan seda ühte suurt triljoni-ettevõtet, kellele seegi bränd omakorda kuulub?

Vaadake, kuidas kõik need brändid kuuluvad tegelikult ühele suurele ema-ettevõttele: LVMH.

2 thoughts on “Kuidas osta disainerasju mitu tuhat eurot soodsamalt & minu disainerasjade kollektsioon – mida osta, mida mitte? Millise toote abikaasa kandidaat mulle ostma peab?”

  1. Mulle meeldib sinu kirjutamise stiil, see tekitab tunde nagu lobiseks sõbrannaga.
    Also nii hea on lugeda draamavaba teksti. Mulle tundus, et nautisid selle postituse kirjutamist ja koostamist, sest siit õhkab rahulolu ja soojust… vähemalt mulle tundus nii.
    Mulle meeldis Givenchy käekott, sest see on piisavalt ruumikas ja tagasihoidlik ka mulle kandmiseks. Kui lähtun lihtsalt sellest, et milline asi kõige ilusam minu jaoks oli, siis loomulikult sinu tulevased pulmakingad, nad on täiuslikud… okei AAJ red satin jäid ka väga silma!
    Endale.. hetkel on mul üks väga tagasihoidlik brändi soov, mul oleks vaja Apple iWatchi (pekki unustasin oma nutikella laadima panna 🤦‍♀️), aga minevikus unistasin Oscar de la Renta kleitidest.
    Suurim flex minu jaoks on inimesed kes oskavad nautida olevikku, olla siin ja praegu. I have yet to master this skill!

  2. Vestiaire Collective on reaalselt parim koht! Ma ostsin Prada Galleria käekoti sealt alla 700€ eest (täiuslikus seisundis), ehkki selle originaalhind on 3-4k 😀 Ja mees sai endale Canada Goose parka alla 300€, kuigi see maksab kõvasti üle 1000€ muidu (ja jällegi täiesti täiuslikus seisundis, nagu uus). Ma vist ei ostagi enam mujalt käekotte kui ainult sealt, see on täiesti jabur, millise hinnaga sealt asju saab osta 😀

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top