Tõde päevavalgele: mis juhtus TV3 peol?

Ma olen seda hinda maksnud liiga kaua, et mind nimetatakse perelõhkujaks. On ettevõtteid, kes ei soovinud minuga mingit tegemist teha, sest ma justkui tegin midagi amoraalselt, rikkusin ühe kauni perekonna maine. Privaatsed selgitused ettevõtetele ei aidanud. Ma ei saa seda storyt teha avalikult, sest muidu saab meedia sellele ligi ja paisata kõik see oma sopalehtedesse. Palun, ärge tehke seda! Need, kes on päriselt minu fännid, väärivad teada tõde. Mida ütlesid mulle nii Taavi kui Luisa mulle TV3 peol? Ja kuidas see olukord tegelikult oli? MEEDIAL ON KEELATUD SIIT MIDAGI KOPEERIDA, KOGU SISU ON KAITSTUD AUTORIÕIGUSTEGA.

2 thoughts on “Tõde päevavalgele: mis juhtus TV3 peol?”

  1. Classic… Abielumees võib üle aisa lüüa, aga tema ainult on ohver. See teine naine TULI JA VÕTTIS VÄGISI.
    Jah, sa poleks pidanud abielumeest ehk suudlema, aga tema on see, kes on suhtes ja rikkus reegleid antud juhul.
    Let me guess, kõik need teised abielumehed on ka kukupaid, keda teine naine nö. rünnanud on. Nagu kinniste silmadega kitsekesed aasapeal, kes keelduvad hunti nägemast.
    Sulle ikka päikest ja keep shining! 😉

  2. Ma ei ole kindel et see postitus midagi paremaks teeb… Igaüks tajub, missuguses suhtes on Taavi ja Luisa. Küsimus on, miks sina arvasid, et on hea mõte minna Taaviga kempsu asjatama, isegi kui ta sulle meeldib.
    Vee lasid peale endale ikkagi ise – oma tegudega ja seda ei päästa Luisa tsiteerimine.

Jäta kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart
error: Sisu on kaitstud!
Scroll to Top